Biura, hale i magazyny do wynajęcia w Toruniu

Tereny handlowo-inwestycyjne

Wynajem hal, magazynów i powierzchni biurowych w Lux Toruń

Proponowane przez nas nieruchomości mogą z powodzeniem służyć naszym klientom jako hale produkcyjne, magazyny, a także jako biura. Oferujemy ze swojej strony pomoc w zaaranżowaniu wnętrza, a także w zarządzaniu przez cały okres wynajmu.

Oferta

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem hal, magazynów i powierzchni biurowych w Lux Toruń?

Oferowane przez nas lokale użytkowe do wynajęcia są w pełni przystosowane do prowadzenia działalności o charakterze przemysłowym, produkcyjnym, czy też handlowym. Kolejnym plusem jest położenie oferowanych lokali w stosunkowo bliskiej odległości od siebie, co przy większym zapotrzebowaniu stwarza możliwość wynajmu kilku hal jednocześnie.

Atrakcyjne położenie hal przemysłowych i magazynów na wynajem w Toruniu

Wokół oferowanych lokalizacji mieszczą się salony i hurtownie różnych branż (m.in. samochodowe, florystyczne itd.), co sprzyja ukierunkowaniu profilu działalności ku nawiązaniu współpracy i zapewnieniu sobie tym samym licznej grupy klientów już na starcie. Przy wybudowanych przez Lux Toruń budynkach mieszczą się duże parkingi z wygodnym dojazdem, co jest dużym ułatwieniem zarówno dla personelu, dostawców, jak i dla klientów.

Nowoczesne biura, hale i magazyny do wynajęcia w Lux Toruń

Stoi za nami ponad 30 lat doświadczenia. Już ponad 100 firm zdążyło nam zaufać na przestrzeni tych lat. W trosce o zadowolenie i zaspokajanie potrzeb naszych klientów nieustannie dbamy o rozwój naszych nieruchomości. Obecnie na ul. Kociewskiej przygotowujemy kolejny obiekt inwestycyjny, dopasowany do nowoczesnych potrzeb przedsiębiorców. W nim właściciele firm będą mieli możliwość wynajęcia powierzchni biurowych, a także hal przemysłowych i magazynów.

Korzyści z wynajmu powierzchni biurowych w Lux Toruń

Obiekty na wynajem położone są w północno-wschodniej części Torunia, blisko drogi krajowej nr 91, co zapewnia szybki i komfortowy dojazd do pracy członkom personelu, a także potencjalnym klientom i kontrahentom. Bliskość oferowanych terenów do centrum może być pomocnym atutem przy rekrutowaniu członków personelu z odpowiednim doświadczeniem zawodowym. Powierzchnie biurowe w naszych obiektach pozwolą na ograniczenie kosztów związanych z wynajęciem biura w ścisłym centrum miasta pednocześnie zapewniając sprawny dojazd.

Hale przemysłowe i magazyny do wynajęcia w Toruniu

Hale i magazyny do wynajęcia podłączone są do miejskiej sieci ogrzewania centralnego, a do tego możemy pochwalić się zastosowaniem posadzek bezpyłowych. Lokale mogą być z powodzeniem dostosowane do najróżniejszych potrzeb naszych klientów, a wszystko to dzięki nawiązaniu współpracy z najlepszymi specjalistami.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Masz pytania odnośnie naszej oferty?
Napisz lub zadzwoń do nas
Skontaktuj się z nami

Posiadamy liczne grunty pod działalność przemysłową, handlową i produkcyjną.

90ha

Grunty do dyspozycji klientów

100+

Liczba najemców

30+

Lata doświadczenia